Inwestycje deweloperskie

Miłocin Premium VI etap - rozpoczynamy sprzedaż nowego etapu

11.06.2024 r. Marcin Buniowski

Miło nam poinformować o rozpoczęciu sprzedaż VI etapu inwestycji Miłocin Premium - osiedla mieszkań w zabudowie szeregowej zlokalizowanych w północnej części Rzeszowa przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie. W ramach etapu powstanie 20 dwulokalowych segmentów w zabudowie szeregowej, w których łącznie zaprojektowano 40 mieszkań:

  • 20 mieszkań na parterze: 3 pokoje / 62,86 m2 + ogród
  • 20 mieszkań na piętrze: 4 pokoje / 75,32 m2 + 2x balony

Osiedle wyróżnia podwyższony standard deweloperski oraz przynależne 2 miejsca postojowe do każdego mieszkania. Zastosowano indywidualne ogrzewanie gazowe piecem dwufunkcyjnym dostępnym w standardzie każdego mieszkania. Termin oddania inwestycji przewidziano na IV kw. 2025 roku.

Miłocin Premium VI etap - oferta mieszkań

Kolejny etap osiedla Miłocin Premium zawiera powielenie oferty mieszkaniowej poprzedniego - V etapu. W ofercie dostępne są przestronne 3 pokojowe mieszkania na parterze, które składają się w dwóch sypialni, salonu z aneksem, łazienki, korytarza oraz praktycznego schowka przed schodami. Mieszkania na piętrze to ponad 75 m2 układy, w których dostępne są 3 niezależne sypialnie, salon z aneksem, łazienka oraz korytarz wraz z klatką schodową. Do mieszkań na parterze przynależy ogród do wyłącznego korzystania o różnorodnym metrażu (dostępne segmenty narożne z większą działką). Właściciela mieszkań na piętrze skorzystają z dostępności dwóch balkonów po przeciwnległych stronach budynku.

Miłocin Premium - standard premium

Osiedle Miłocin Premium wyróżnia się podwyższonym standardem deweloperskim zapewniającym najwyższy komfort życia. Mieszkania zostały wyposażone w rolety elektryczne, ogrzewanie podłogowe oraz przyłącza pod klimatyzację zapewniając mieszkańcom idealne warunki do codziennego funkcjonowania. Każde z mieszkań posiada osobne, niezależne wejścia co zapewnia brak typowych części wspólnych. Ocieplenie budynków zostanie wykonane zgodnie z normami energooszczędności z zastosowaniem 20 cm styropianu. Dodatkowo do każdego mieszkania przynależą 2 miejsca parkingowe co gwarantuje wygodę w korzystaniu z własnego pojazdu.

Doskonała Lokalizacja - Bliskość i Wygoda

Miłocin Premium VI etap zlokalizowane jest w północnej części Rzeszowa co zapewnia łatwy dostęp do kluczowych punktów miasta oraz dogodne połączenia komunikacyjne. W najbliższej okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy oraz przystanki komunikacji miejskiej co sprawia, że życie tutaj jest nie tylko komfortowe lecz także wyjątkowo wygodne.

Atrakcyjne Rozwiązania Architektoniczne - Estetyka i Praktyczność

Osiedle Miłocin Premium to połączenie nowoczesności z funkcjonalnością. Mieszkania na parterze posiadają własne ogródki, które stanowią doskonałe miejsce do relaksu i wypoczynku na świeżym powietrzu. Natomiast mieszkania na piętrze mają balkony, z których można podziwiać piękne otoczenie. Estetyczne i praktyczne rozwiązania architektoniczne to niezaprzeczalne atuty tej inwestycji.

Miłocin Premium - Miejsce dla Twojego Komfortu

Miłocin Premium dzięki doskonałej lokalizacji, wysokiemu standardowi oraz atrakcyjnym rozwiązaniom architektonicznymspełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. 

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą mieszkań.

Strona WWW używa plików cookie

Przejrzystość jest dla nas ważna! Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób i dlaczego wykorzystujemy Twoje dane osobowe. Pamiętaj, że masz pełną kontrolę nad ich konfiguracją - możesz dopasować ją do swoich potrzeb i preferencji.