#Realizujemy_wizje

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, oferujemy usługę uzyskania decyzji o warunkach zabudowy na nieruchomość.

Dlaczego warto uzyskać z CID warunki zabudowy na swoją nieruchomość?

Zabudowa: Kluczowa Decyzja

Warunki zabudowy określają „co i w jakim kształcie” można na danej nieruchomości wybudować. W oczach kupujących/inwestorów jest to swego rodzaju potwierdzenie, że dana nieruchomość jest budowlana.

Wzrost Wartości: Warunki Zabudowy

Wzrost wartości nieruchomości – uzyskanie warunków zabudowy powoduje wzrost wartości działki. Założenie jest proste – im lepsze warunki zabudowy tym dana nieruchomość jest więcej warta.

Stabilna Wartość: Warunki Zabudowy

Zabezpieczenie wartości nieruchomości z uwagi na wprowadzanie tzw. Uproszczonych miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego – uzyskanie warunków zabudowy przed wejściem uproszczonych MPZP daje gwarancje utrzymania przeznaczenia działki i możliwości jej zabudowy zgodnie z warunkami zabudowy nawet jeśli dana okolice w planie przeznaczona będzie np. pod zieleń (co równa się z wysoką utratą wartością działki).

Odszkodowania: Warunki Zabudowy

Korzyść w sprawach odszkodowawczych - w przypadku uchwalenia nowego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego czy np. wywłaszczenia działki pod cel publiczny np. drogę - mamy roszczenie odszkodowawcze, a posiadając decyzja o warunkach zabudowy łatwiej nam udowodnić/obronić wysoką wartość rynkową nieruchomości gruntowej.

#warunki_zabudowy

Podaj parametry działki, a my przygotujemy ofertę uzyskania warunków zabudowy.

Wypełnij formularz - otrzymaj ofertę

  • Szybko
  • Bezpłatnie
  • Bez umów
Wypełnij formularz i otrzymaj ofertę
Otrzymaj bezpłatne oferty
Skontaktujemy się z Tobą w 24h

Strona WWW używa plików cookie

Przejrzystość jest dla nas ważna! Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób i dlaczego wykorzystujemy Twoje dane osobowe. Pamiętaj, że masz pełną kontrolę nad ich konfiguracją - możesz dopasować ją do swoich potrzeb i preferencji.