Jesteśmy Centrum Inwestycji Deweloperskich - organizacją będącą oficjalnym biurem sprzedaży deweloperów

Specjalizujemy się w doradztwie na rynku pierwotnym. Pomożemy Ci znaleźć nowy dom lub mieszkanie wyłącznie od sprawdzonych deweloperów.
Czytaj więcej
4,9

Ocena klientów

5

Doradców

+200

Inwestycji w bazie

Wybór bez presji

Idea naszej działalności to połączenie dwóch założeń:

#Zamieniamy miesiące poszukiwań na jedną godzinę konkretów

 • Zamiana miesięcy poszukiwań na jedną godzinę konkretów - to core naszej działalności, definiujący sposób działania naszej organizacji.
 • Maksymalne uproszczenie zakupu nowej nieruchomości.
 • Skrócenie czasu procedury poszukiwania i selekcji nieruchomości.
 • Zapewnienie bezpieczeństwa transakcji.
 • Dla nowych osób na rynku - skrócenie czasu potrzebnego do poznania pełnej oferty deweloperów, analizy za i przeciw inwestycji oraz zebrania informacji - z kilku tygodni do minimum.
 • Przedstawienie "na tacy" wszystkich sprawdzonych ofert inwestycji deweloperskich wraz z pełną specyfikacją.
 • Umożliwienie szybkiego poznania dostępnych możliwości zakupu nieruchomości, lokalizacji oraz cen.
Dzięki tym założeniom klient już po kilku dniach może dowiedzieć się co można kupić, gdzie i w jakich cenach.

#Nie sprzedawaj, pozwól kupić.

 • "Nie sprzedawaj, pozwól kupić" - podstawowe założenie dotyczące sposobu pracy agentów CID.
 • Zmiana podejścia do procesu sprzedaży i zakupu nieruchomości.
 • Zestawienie ofert inwestycji deweloperskich i umożliwienie wyboru spośród kilkuset ofert.
 • Przedstawienie oferty rynku, pozostawienie wyboru klientowi.
 • Brak nachalności, presji sprzedażowej czy próby wywierania wpływu.
 • Klient decyduje, co chce kupić, a agent zadba o kompletność i bezpieczeństwo transakcji.
Stawiamy na profesjonalne doradztwo i komfortowy zakup nieruchomości

#nasz_zespół

Pomysłodawca i założyciel Centrum Inwestycji Deweloperskich. Jako pierwszy ujrzał niszę na rynku i konieczność wprowadzenia wyspecjalizowanych usług w doradztwie na rynku pierwotnym. Myśliciel i wizjoner powszechnie określany człowiekiem o wielu talentach. Trafnie przewiduje trendy rynkowe i nakreśla kierunek naszej organizacji.

Wiktor charakteryzuje się przekrojową wiedzą o rynku nieruchomości ze specjalizacją w nieruchomościach gruntowych.

Specjalizacje:

Nieruchomości gruntowe

Drugi członek załogi dzięki któremu CID stawiał pierwsze kroki na rynku. Od samego początku Mateusz jest motorem napędowym naszej organizacji. Pozyskał pierwszych deweloperów do współpracy i przeprowadził w naszej organizacji pierwsze transakcje.

Doświadczony handlowiec, świetny negocjator i osoba, dla której niemożliwe nie istnieje. Zawiera tak dobre kontrakty, że nawet my – członkowie jego załogi – niekiedy w nie niedowierzamy. 

Mateusz aktywnie udziela się również w organizacji BNI, której miał przyjemność być Prezesem

Specjalizacje:

Rynek pierwotny

Nieruchomości gruntowe

Prawdziwy fanatyk rynku nieruchomości z ponad 10-letnim doświadczeniem. Wie o wszystkim co się buduje i na bieżąco śledzi newsy rynkowe. Prowadzi portal o nieruchomościach i wraz z Wiktorem oraz Mateuszem tworzy fundament naszej organizacji. Z wykształcenia inżynier budownictwa, a wewnątrz organizacji określany mianem „człowieka tabelki” – wszystkie plany uwielbia sprowadzać do liczb. Kreatywna i efektywna dusza co potwierdzają osiągane przez niego często najwyższe w mieście wyniki.

Specjalizacje:

Rynek pierwotny

Specjalista od spraw trudnych, skomplikowanych a niekiedy wręcz niemożliwych do wyprowadzenia. Człowiek o dużym opanowaniu i anielskiej cierpliwości. Nasz wewnętrzny specjalista od czarnej roboty zwłaszcza w tematach, w których inni polegli lub się poddali. Wytrwały i skuteczny w swoim działaniu. Prywatnie optymista brnący przez życie z uśmiechem na twarzy. Sportowiec, który zmęczenie i presję dnia codziennego odreagowuje na siłowni i macie.

Specjalizacje:

Nieruchomości gruntowe

Kamil Zajączkowski

Kamil to prawa ręka Wiktora. Już od pierwszych dni w zespole wykazuje się ogromną determinacją i dużą aktywnością w codziennej pracy. Pozytywna, uśmiechnięta persona, która chętnie udziela dogłębnych informacji o prowadzonych przez siebie ofertach. Entuzjasta sportu, zastrzyku adrenaliny i dobrego towarzystwa. Chętnie podejmuje nowe wyzwania i niechętnie odpuszcza, dopóki nie doprowadzi do ich skutecznej realizacji.

Specjalizacje:

Nieruchomości gruntowe

Naczelna pionu administracji naszej organizacji. Skrupulatnie zarządza najważniejszymi formalnościami - faktury, terminowości płatności, dba o zaopatrzenie biura i przypomina nam o wszystkim o czym zapomnieliśmy. Pilnuje dokumentacji i zawsze wie, gdzie co znaleźć. Zawsze uśmiechnięta, dba o wizerunek i dobrą atmosferę w biurze.  

Uwielbia jeździć na rowerze. Jeśli spacerowałeś po ulicach miasta i śmignęła obok Ciebie brunetka w czarnych okularach – to mogła być właśnie Agata

Specjalizacje:

Administracja

Żaneta to wytrawny marketingowiec obeznany w najaktualniejszych social mediowych trendach. Niemal każde publikowane przez nas wideo wychodzi spod jej ręki lub jej akceptacji. Osoba z dużym poczuciem luzu zawsze chętna do kreatywnych, niestandardowych działań. Ciepła, rodzinna, ciekawa świata miłośniczka podróży. Najczęściej wypowiadaną frazą Żanety w naszym biurze jest „nagramy coś?” :)

Specjalizacje:

Marketing

Grafik artysta tworzący najpiękniejsze wizualizacje inwestycji deweloperskich na rynku. Skrupulatny, słowny i bardzo terminowy. Profesjonalista, dla którego „najwyższa jakość” nie jest tylko pustym sloganem. Wykorzystuje swoje inżynierskie wykształcenie do uwypuklenia nawet najmniejszych detali. Efekt pracy Marcina jest zawsze przez nas bardzo wyczekiwany, bo zawsze pozytywnie nas zaskakuje.

Prywatnie półzawodowy biegacz i smakosz wyrabianego przez siebie piwa. Chętnie się nim dzieli za co tym bardziej go lubimy :)

Specjalizacje:

Wizualizacje architektoniczne

Graficzna dokumentacja inwestycji

#bezpłatne_oferty

Najskuteczniejszy sposób poszukiwania nieruchomości na rynku pierwotnym

Wypełnij formularz - bezpłatnie otrzymasz dopasowane oferty

 • Szybko
 • Bezpłatnie
 • Bez umów
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Wypełnij formularz i otrzymaj oferty Sprecyzuj jakiej nieruchomości szukasz
Kategoria
Liczba pokoi
Dane do przygotowania oferty
Otrzymaj bezpłatne oferty
Wypełnij formularz i otrzymaj oferty
Kategoria
Liczba pokoi
Otrzymaj bezpłatne oferty
Skontaktujemy się z Tobą w 24 h

Strona WWW używa plików cookie

Przejrzystość jest dla nas ważna! Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób i dlaczego wykorzystujemy Twoje dane osobowe. Pamiętaj, że masz pełną kontrolę nad ich konfiguracją - możesz dopasować ją do swoich potrzeb i preferencji.